II/A kerületben Budaligeten, csendes mellékutcában, részben panorámás, 3 szintes, belső úszómedencés, nappali + 5 hálószobás + dolgozó, 4 fürdőszobás családi ház 2 állásos garázzsal 714 nm-es gyönyörűen parkosított telken eladó.
A házat 2007-ben gépészetileg korszerűsítették, a tetőre napkollektorokat szereltek (12 nm), melyek a fűtést, használati melegvíz ellátást és a medence fűtését segítik elő (ezt követő időszakot pedig gáz cirkó).
A konyha igényes kialakítású, Miele gépekkel felszerelt, gránit munkapulttal.
A ház homlokzati nyílászárói fa szerkezetek, hőszigetelt üvegezésűek.
A kert igényesen kialakított, dús növényzettel, öntözőrendszerrel. A belső úszómedence 8,5x3,25 m, ellenáramoltatóval és elektromos rolóval felszerelt, közvetlen kertkapcsolattal rendelkezik.
-------------------------------------------------------------
** Extrák:
- fűtött gépkocsi behajtó,
- napkollektor
- öntözőrendszer,
- légkondicionáló,
- riasztó,
- elektromos kapuk,
- padlófűtés,
- belső úszómedence,
- nagy terasz.
-------------------------------------------------------------
Helyiséglista:
** PINCESZINT: 117 nm
- garázs: 37 nm,
- gépészet: 8 nm,
- lépcsőház: 6 nm,
- közlekedő: 8 nm,
- szauna: 4 nm,
- medencetér: 50 nm
+ terasz: 13 nm
** FÖLDSZINT: 114 nm
- nappali-étkező: 58 nm,
- konyha: 12 nm,
- előtér: 21 nm,
- wc: 4 nm,
- közlekedő: 4 nm,
- fürdőszoba: 4 nm,
- dolgozó szoba: 14 nm
+ terasz 7 nm,
+ terasz 31 nm
** EMELET: 119 nm
- közlekedő: 22 nm,
- közlekedő 5 nm,
- hálószoba: 17 nm,
- hálószoba: 20 nm,
- WC: 4 nm,
- WC: 1 nm,
- fürdőszoba: 12 nm,
- fürdőszoba: 6 nm,
- hálószoba: 13 nm,
- hálószoba: 13 nm,
- dolgozó: 6 nm
+ terasz 16 nm,
+ terasz: 27 nm
-------------------------------------------------------------
Az ingatlan tömegközlekedéstől pár perces gyalogtávolságra helyezkedik el (157/157A buszok) Hűvösvölgy végállomás 10 perc alatt elérhető.
A környéken több iskola helyezkedik el, közöttük a Gustave Eiffel Francia Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, a Klebersberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium, Gyermekek Háza, Waldorf Iskola, SEK Budapest, továbbá az ingatlantól nem messze található a budapesti Amerikai Nemzetközi Iskola is. A közelben találhatóak orvosi rendelők, sportolási és bevásárlási lehetőségek (Stop.Shop., Széphalom, Hüvi).
Az ingatlanok adatbázisunkban szereplő adatai tájékoztató jellegűek, azokat megbízóink adatszolgáltatása és az ingatlan-nyilvántartásban rögzített közhiteles információk alapján rögzítettük honlapunkon. Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az adatbázisban közölt adatok és paraméterek (különösen a feltüntetett alapterületek, helyiséglisták) a tényleges, illetve a helyszínen mérhető adatoktól eltérhetnek, az esetleges eltérésért felelősséget nem vállalunk.